oferta współpracy

                                                                                                                            OFERTA WSPÓŁPRACY

Zasłynął występami w drugiej edycji programu „Mam talent”, której był finalistą. Charakterystycznymi cechami Patenciarza są sterczący krawat i równie niesforne stojące sznurówki. Jego oryginalne, pomysłowe i śmieszne scenki uwiodły jury oraz widzów i podbiły ich serca. Kuba Wojewódzki powiedział, że Patenciarz to: „Alfred Hitchcock pantomimy”. Jego siła oraz potencjał tkwi w wielkiej kreatywności, ogromnym poczuciu humoru oraz wypracowanym oryginalnym własnym stylem przekazywania treści widzom, poprzez wykorzystanie potęgi ruchu swojego ciała, muzyki oraz samodzielnie skonstruowanych rekwizytów. Patenciarz połączył klasyczną pantomimę z wybuchami, efektami specjalnymi oraz slapstickiem, czyli rodzajem komedii charakteryzującej się dużą ilością ruchu, w której bardzo charakterystyczne postacie przeżywają groteskowo niebezpieczne przygody. Patenciarz jest jedyną osobą w Polsce, a może i na świecie, która tylko i wyłącznie dzięki własnym siłom, ogromnej pracy oraz wyrzeczeniom opanowała tak perfekcyjnie tą część sztuki. Zdobywał doświadczenie sceniczne i doskonalił swe niezwykłe umiejętności w wielu krajach Europy, budząc zachwyt i rozbawiając publiczność gdziekolwiek się pojawił, ponieważ mowa ciała jest zrozumiała na całym świecie bez względu na język posługujących się w danym Państwie mieszkańców.

 

 

 

Patenciarz tworzy autorskie etiudy o zróżnicowanej tematyce, składające się w jedno show, które ze względu na to, że bogato czerpie z popkultury, pantomimy oraz slapsticku, w sposób humorystyczny i niekonwencjonalny opowiada o problemach i perypetiach życia codziennego oraz różnego rodzaju stereotypach, jest skierowany do publiczności w każdym wieku. Mamy bardzo bogate doświadczenie w występach na różnego rodzaju imprezach, zarówno plenerowych (dni miast i gmin, festyny, pikniki naukowe, rodzinne itd.) jak i w pomieszczeniach zamkniętych (wszelkiego rodzaju eventy, imprezy firmowe, bankiety, spotkania integracyjne, imprezy w galeriach i centrach handlowych, klubach i dyskotekach).

 

Patenciarz to gwarancja świetnej zabawy na każdej imprezie z udziałem publiczności. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i przekazać na widza ogromną dawkę pozytywnej energii i humoru. Na scenie używamy atestowanych materiałów pirotechnicznych, które są jak najbardziej bezpieczne dla widzów oglądających show, jak również dla systemów przeciwpożarowych znajdujących się w miejscach występów.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani występem Patenciarza prosimy o kontakt. Chętnie porozmawiamy na temat imprezy, jej charakteru oraz tematu a także doradzimy jak najlepiej wykorzystać Patenciarza w Państwa projekcie, ponieważ każdy program artystyczny dobierany jest indywidualnie pod każdego klienta. Istnieje również możliwość przygotowania specjalnej etiudy tematycznej pod zleceniodawcę i charakter imprezy. Cena show Patenciarza jest kwestią delikatną, indywidualną i stawiamy ją otwarcie. Nie jest ona ceną sztywną, więc zapraszamy do kontaktu i negocjacji, a na pewno się pozytywnie i miło zaskoczycie. Istnieje możliwość wystawienia rachunku.

 

 

 

Na Naszej stronie internetowej www.patenciarz.net znajdziecie Państwo aktualną etiudografię, także pod postacią filmów wideo oraz wszystkie niezbędne i bardzo interesujące informacje dotyczące samego Patenciarza. Informacje o organizacji występu można uzyskać kontaktując się z managerem Pawłem Białka pod nr tel. +48 783 404 453 lub wysyłając email na adres biuro@patenciarz.net

 

Proponujemy bezpośredni kontakt, ponieważ dzięki temu całkowicie unikniecie Państwo kosztów związanych z pośrednikami bądź agencjami artystycznymi czy reklamowymi.


Liczymy na Państwa dobry wybór i czekamy na chęć podjęcia współpracy, ponieważ Patenciarz jest tylko jeden i gwarantuje występ artystyczny na najwyższym poziomie.